Služby

Máte pretrvávajúci stres z vašej neplodnosti?  Vstávate a zaspávate s myšlienkou len na jedno – ako otehotnieť? Všade vidíte bábätká a máte pocit, že práve vy, nikdy nebudete mať vlastné? Prenášate stres  aj na vaše okolie? Potratili ste alebo sa nepodarila asistovaná reprodukcia a teraz prežívate beznádej? Pretrváva u vás strach otehotnieť, strach z pôrodu, obava potratu, predchádzajúce ťažké tehotenstvo, obava z gynekologickej operácie?

Ak je to tak, je čas sa zastaviť a začať sa pozerať na veci inak. Práve pre vás je tu pripravené komplexné poradenstvo.

1. Cielená fertility výživa a detoxikácia organizmu

Poradenstvo zamerané na zdravé fungovanie ženského organizmu. Dozviete sa akým spôsobom si môžete zharmonizovať menštruačné cykly (bylinky, čaje, špecializované doplnky) a podporiť plodnosť. Cielená „fertlity výživa“ je iná ako bežná diéta alebo detoxikačný program. Je to výživa pre cielenú harmonizáciu hormonálneho systému, výsledkom čoho je zdravý menštruačný cyklus, ovulácia a zdravé tehotenstvo. Existujú špecifické živiny, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu pri otehotnení a regenerácii, ich nedostatok má za následok zníženú imunitu, regeneráciu, neplodnosť, narušení cyklus, opakujúce potraty…atď. Odporučím aj ďalšie vyšetrenia, ktoré pomôžu odhaliť dôvody neplodnosti.

Zamerané pre: príprava na otehotnenie, harmonizácia cyklu, po gynekologických operáciach, po vysadení antikoncepcie.

2. Psychická podpora a fertility koučing

Často na ceste k otehotneniu sa objavia skryté, potlačené emócie, strachy, obavy. Cieľom poradenstva a koučingu je odhaliť skryté prekážky, ktoré môžu brániť k otehotneniu. Pomôcť k spracovaniu traumatizujúcich zážitkov, ako je strach otehotnieť, strach z pôrodu, obava potratu, predchádzajúce ťažké tehotenstvo, gynekologická operácia, nedostatočná podpora okolia, spracovanie etických otázok, hnev na seba na okolie alebo nešetrné gynekologické vyšetrenie, či nevhodné správanie lekárov.

Zamerané pre: príprava na otehotnenie, príprava na gynekologickú operáciu, po vysadení antikoncepcie.

3. Harmonizácia a relaxácia

Cielená relaxácia a uvoľňovanie blokov. Hlavným zámerom je nácvik relaxačných techník, afirmácii, meditácii, ktoré majú slúžiť k uvoľneniu momentálneho napätia a stresu a spracovanie tráum. Ide o cielené uvoľňovanie, ktorého zámerom je napríklad podpora práce vaječníkov, maternice a po transfere zvýšenie úspešnosti uchytenia oplodneného vajíčka.

Zamerané pre: príprava na otehotnenie, regenerácia po potrate, po ťažkom pôrode, príprava na pôrod, harmonizácia cyklu, po gynekologických operáciach.

4. Príprava a podporná starostlivosť pri asistovanej reprodukcii (IVF)

Podporná starostlivosť pre ženy a páry, ktoré sa rozhodli pre liečbu na klinike asistovanej reprodukcie. Starostlivosť je zameraná na vysvetlenie ako prebieha liečba, aké vyšetrenia môžete očakávať, ako prebiehajú jednotlivé prípravne kroky – hormonálna príprava. Cieľom podpornej starostlivosti je aj psychická príprava na IVF.

Zamerané pre: príprava na otehotnenie, príprava na pôrod, harmonizácia cyklu, po gynekologických operáciach.

5. Alternatívna liečba

V prípade záujmu odporučím ďalšie alternatívy, ktoré pomôžu k harmonizácii organizmu a príprave na otehotnenie. Bachové kvapky, cviky na uvoľňovanie panvového dna, Mojžišovej metóda, Symptotermálna metóda rozpoznania prirodzenej plodnosti, bylinky, čaje na podporu počatia, aromaterapia a ďalšie.

Zamerané pre: príprava na otehotnenie, príprava na pôrod, harmonizácia cyklu, po gynekologických operáciach.

6. Harmonizácia ženskej energie a vitality

Niektoré ženy  dostali  dar, že otehotneli v čase, ktorý im vyhovoval a bez problémov prežili tehotenstvo a pôrod. Je úplne jasne, že mali na tom veľkú zásluhu, ale i tak to zostane veľkým darom, za ktorý môžu byť vďačné. Ženám, ktorým to takto nevyšlo a trápia sa výčitkami a osobným – ženským zlyhaním je určená pomocná ruka. Poradenstvo a koučing zameraný na znovuobjavenie ženskosti a radosti zo života. Pomoc je určená aj ženám, ktorým sa napriek veľkej snahe nepodarilo otehotnieť  a rozmýšľajú nad adopciou alebo potrebujú objaviť ďalšie svoje dary.

OBJEDNAŤ KONZULTÁCIU