Spolupráca

Rozhodnúť sa niekedy k prvému kroku a vyhľadať pomoc je často spojené s váhaním a obavami. Pokúsim sa vám situáciu uľahčiť tým, že popíšem ako bude prebiehať naša spolupráca

Máte možnosť si vybrať osobné stretnutie alebo prostredníctvom videohovoru cez Skype.

1 krok – prvé stretnutie – v rozsahu 60 minút – platí pre osobné stretnutie alebo skype

Na prvom stretnutí sa budeme venovať vašim strachom, obavám, nepríjemným zážitkom, dlhodobým smútkom, nespracovaným pocitom, myšlienkam, ktoré nemáte pod kontrolou. Pripravte si aj krátky súhrn zdravotných problémov. Gynekologické a urologické ochorenia, priebeh ochorení a liečba, operácie, priebeh menštruačného cyklu, tehotenstvá, potraty, hormonálna liečba, asistovaná reprodukcia, alternatívne liečby. Na konci stretnutia poviem akým smerom bude prebiehať naša spolupráca.

2 krok – stretnutia

Dohodneme si plán ďalších stretnutí. Je na vás v akom časovom rozsahu, máte možnosť si vybrať dĺžku stretnutia od 60 po 120 minút. Tiež si povieme ako často sa budeme stretávať. Podľa vašich potrieb vám navrhnem odporúčaný obsah našich stretnutí, ale je iba VÁS, čomu sa budeme na stretnutiach venovať.

3 krok – zmena

Nemusíme hneď riešiť, čo vás ťaží, chce to svoj čas. Najdôležitejšie je, aby ste cítili bezpečie a dôveru. Zmena príde niekedy ihneď a niekedy postupne…v priebehu spoločne strávených hodín. To, čo viem sľúbiť je, že vás čaká poctivá práca na sebe. Odložíte obavy a sklamania a nájdete spôsob ako niektoré veci prijať také, aké sú. Zistíte, čo vám vyhovuje a čo je lepšie pustiť. Nájdete silu pokračovať ďalej a uvedomíte si ďalšie možnosti osobného rozvoja a možností života.

Frekvenciu a dĺžku stretnutí si každá klientka, nastavuje individuálne podľa svojich potrieb, ale najčastejšie je to 1-2x týždenne. Pri dlhodobejšom stretávaní je frekvencia stretnutí menej častá, v závislosti od konkrétneho vývoja.

V prípade akútnej situácie si vyžaduje stretávanie aj niekoľkokrát za týždeň.

OBJEDNAŤ KONZULTÁCIU